Den integrovaného záchranného systému 2013

Dne 30.9.2013 se ve Štěchovicich uskutečnil Den integrovaného záchranného systému. Jako každý rok se zde představili příslušníci hasičů, policie, ASČR a nově i Červeného kříže a Celní správy. Mimo techniky všech těchto složek si účastníci mohli vyzkoušet střelbu, resuscitaci či lanovou dráhu. Dále si mohli prohlédnout celníky zabavené předměty. Ti zde také předvedli svoje speciálně vycvičené psy při hledání tabáku či heroinu. Následovala ukázka práce hasičského sboru při dopravní nehodě. Hasiči z Hradištka nejdříve vrak auta rozstříhali a poté figuranta představující oběť vyprostili. Na tom samém autě byla poté předvedena ukázka požáru, který posléze naše zásahová jednotka uhasila.
Tímto bychom rádi poděkovali všem složkám za účast. Velký dík nadále patří Mateřské škole za občerstvení a MFC Štěchovice za poskytnutí prostor.

Zůčastněné složky: SDH Štěchovice, SDH Hradištko, HZS Jílové u Prahy, PČR Hradištko, Městská policie Jílové u Prahy, Poříční policie Slapy, Celní správa Praha-Ruzyně, Záchranná služba ASČR Praha-západ, Červený kříž

Fotogalerie ZDE