Den IZS 2015

Stává se tradicí, že se v polovině září ve Štěchovicích koná den Integrovaných záchranných složek. Připomenutím odkazu našich předků bylo zastoupení hasičů z Kamenného Újezdce se svojí historickou stříkačkou a hasiči v dobových uniformách. Program pokračoval ukázkou správného hašení samovzníceného oleje a co se může stát při jeho nesprávného hašení vodou. Všichni přítomní mohli vidět ukázku požáru „bytu“ a jeho likvidace hasiči. Děti si mohli nechat od zástupců Červeného kříže „nasimulovat“ zranění a prohlídnout hasičskou techniku. A ti ostatní si můžou prohlédnout naši fotogalerii.

Zúčastněné složky: SDH Štěchovice, SDH Hradištko, SDH Kamený Újezdec, HZS Jílové u Prahy, Záchranná služba ASČR Praha-západ, Český červený kříž