Návštěva přátel v Kalmthoutu 2013

V dubnu náš sbor přijal pozvání našich přátel  z Kalmthoutu k 10. výročí společného přátelství. 19. dubna se tedy devět příslušníků našeho sboru vydalo auty i letadlem do Belgie. Poprvé nás také doprovázel pan starosta Miloš Čapek. Nejeli jsme ovšem s prázdnou, s sebou jsme vezli sud pravého českého piva, výroční dort, i fotoknihu, která byla jakýmsi průřezem uplynulých deseti let společných akcí.

V sobotu 20.4. jsme navštívili královské zahrady v Bruselu a v odpoledních hodinách následovalo slavnostní otevření nové hasičské zbrojnice. V nové zbrojnici jsme mohli vidět nejmodernější techniku, ale i několik nových vozů, které můžeme našim kamarádům v dobrém závidět 🙂 . Večer jsme měli posezení v klubovně a druhý den následoval odjezd domů.