Požár lakovny Zvole, zásah 06/2017

Na pomoc zasahujícím hasičům do Zvole jsme byli povoláni se zpožděním z důvodu nefunkčního svolávacího systému. Na místo jsme přijeli v obsazení 1+5 a zasahovali jsme za pomoci 2 C proudů ze střechy přístavku skladu lehkého topného oleje a okny v okolí sila v jižní části budovy. Zásah byl komplikován namrzající vodou. Zásah naší jednotky byl proveden pouze z vnějšku budovy, bez nutnosti použití dýchací techniky. Dále jsme připravili prostor pro ustavení výškové techniky na jižním konci budovy.
Po příjezdu dalších střídajících jednotek, jsme byli odesláni velitelem úseku zpět na základnu.

U zásahu byli: M. Slivka, M. David, J. Hušbauer ml., M. Malý, J. Košata, L. Kobl

Použitá technika: CAS K27 Dennis Rapier

Místo, datum a čas: Zvole, 14.2.2017, 5:33 – 10:26

Fotogalerie