Sesuv půdy, zásah 26/2016

Průtrž mračen s krupobitím byla příčinou sesuvu půdy a části skály na silnici č.102 mezi Štěchovicemi a Davlí. Silnice byla s obtížnostmi průjezdná 1 pruhem a to pouze osobním vozidlům. Pro odklizení kamení byla nezbytná těžká technika, kterou se nepodařilo ani přes urgence včas zajistit. Proto jsme požádali majitele soukromé firmy Navika ze Štěchovic o zapůjčení bagru, s jehož pomocí se podařilo silnici zprovoznit pro všechna vozidla.

U zásahu byli: M. Slivka, M. David, J. Hušbauer ml.

Použitá technika: CAS K27 Dennis Rapier, OA Ford Explorer

Místo, datum a čas: silnice č.102 mezi Štěchovicemi a Davlí, 27.7.2016, 15:25 – 17:45

Děkujeme p. Mertovi ze soukromé firmy Navika za zapůjčení mechanizace na úklid státní silnice č.102. Poděkování v knize návštěv samozřejmě patří i jemu.

Fotogalerie