Zásah Štěchovice, požár truhlářské dílny, 26/2014

V nedělních ranních hodinách 28.12. došlo k požáru truhlářské dílny v areálu stavomontáží ve Štěchovicích. Naše jednotka v počtu 5 členů dorazila na místo jako první. Zásah byl komplikovaný skutečností, že se uvnitř objektu nalézaly plynové lahve a velké množství dřeva. V zakouřeném prostoru bylo nezbytné použít dýchací přístroje. Díky včasnému ohlášení požáru a rychlému zásahu se podařilo zachránit majetek vysoké hodnoty.

Zásah byl proveden na základě výzvy KOPIS Kladno.

Zásahu se zúčastnili: M. Slivka, M. David, J. Hušbauer ml., J. Košata, Z. Svoboda

Použitá technika: CAS K27 Dennis Rapier, CAS 16 Mercedes, dýchací přístroje Dräger

Ostatní jednotky: HZS Jílové, JSDH Masečín, JSDH Hradištko

Datum a čas: 28.12.2014, 9:10 – 11:00

Fotogalerie

Fotogalerie HZS Jílové

Požáry.cz