Mladí hasiči

Dokumenty ke stažení

Přihláška Mladého hasiče – prihlaskaStanovy SH ČMS je možno nalézt zde          

Kontakty

Máte dotazy? Připomínky? Nebo nám chcete s Mladými hasiči pomoci?Tak se ozvěte! mladihasicistechovice@seznam.cz   +420 733 797 597

Naše činnost

Schůzky Mladých hasičů se konají každý čtvrtek od 16:00 do 17:30 hodin. Sraz je v klubovně hasičské zbrojnice ve Štěchovicích a podle situace trávíme čas buď v klubovně nebo venku (je potřeba s tím počítat kvůli oblečení, mít láhev na pití apod.). Naši Mladí hasiči se samozřejmě připravují na plnění různých soutěží, závodů a odznaků – hra …

Zajímavé odkazy

Stanovy SH ČMS Hra Plamen Aplikace Mladý hasič pro Android Odznaky odbornosti Mladých hasičů Odznaky specializací Mladých hasičů Štafeta CTIF   Co se učíme – uzle, zdravověda, topografické značky, hasící a technické prostředky      

Základní informace

Rok 2021 se stal pro náš sbor přelomový v podobě ustavení oddílu Mladých hasičů (MH). Přijímáme děti od 6let. Podmínkou je (např. po „zkušební“ schůzce) odevzdání vyplněné a zákonným zástupcem podepsané přihlášky a zaplacení členských příspěvků na průběžný rok. Mladí hasiči jsou členy Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska (SH ČMS) a jako takoví mají práva …