Návštěva kamarádů v Belgii

O víkendu 30.9. – 2.10. jsme navštívili spřátelené belgické hasiče z města Kalmthout Brandweer Zone Rand Post Kalmthout. Při návštěvě jsme měli možnost si prohlídnout jejich techniku a vybavení, navštívit přírodní rezervaci Grenspark Kalmthoutse Heide vyznačující se svou unikátností, ale zároveň vysokým rizikem požárů. V této rezervaci byla vystavěna nova požární věž slouží k včasnému odhalení požárů. Dále jsme byli pozváni na radnici, kde proběhlo setkání se starostou města Lukas Jacobs Gemeente Kalmthout, jelikož Město Kalmthout je partnerskou obcí Městyse Štěchovice Městys Štěchovice Večer jsme přátelsky poseděli a v neděli nás naši přátelé provedli přístavním městem Antwerpy. Rádi bychom našim přátelům velice poděkovali za jejich pohostinnost a velmi si ceníme společného dlouholetého přátelství. Velice se těšíme na naše budoucí setkání. 😊🇧🇪

Fotogalerie zde.