Požár domu, zásah 21/2016

Jedním z nejnáročnějších zásahů byl pro nás i ostatní sbory požár velkého rodinného domu v Masečíně – Hvozdech. Po příjezdu na místo byl požár v plném rozsahu. Situaci komplikovala nestabilní konstrukce domu, vzdálenost od zdroje vody a nebezpečí v podobě mnoha hořlavých látek, včetně propanbutanových lahví umístěných v domě. Za pomoci dopravy vody ze soukromého zdroje a později i ze Štěchovic, se požár podařilo lokalizovat až po několika hodinách hašení. Naše jednotka byla po dohašení pověřena dohledem nad požářištěm.

U zásahu byli: M. Slivka, M. David, J. Hušbauer ml., M. Malý, T. Lorenc

Použitá technika: CAS 16 Mercedes Benz, OA Ford Explorer

Ostatní jednotky: HZS Jílové, HZS Dobříš, HZS Řevnice, SDH Masečín, SDH Hradištko, SDH Davle-Sloup, SDH Netvořice, SDH Pikovice

Místo, datum a čas: Štěchovice, 26.5.2016, 8:25 – 20:00

Fotogalerie

iDnes