Zásah Štěchovice, dopravní nehoda, 22/2014

V sobotu 15.11. jsme zasahovali u dopravní nehody ve Štěchovicích, kde došlo ke střetu dvou osobních aut a stožáru veřejného osvětlení. Naše jednotka zajistila místo nehody, podílela se na likvidaci vyteklých provozních kapalin, provedla protipožární opatření a pomáhala řídit dopravu v jednom pruhu. Lehce zranění v péči ZZS.

Po dohodě se starostou obce byl za pomoci výškové plošiny poškozený stožár veřejného osvětlení demontován.

Zásah byl proveden na základě výzvy KOPIS Kladno.

Zásahu se zúčastnili: M. Slivka, M. David, P. Bouška, J. Hušbauer ml., J. Košata, T. Lorenc

Použitá technika: OA Ford Explorer, CAS K27 Dennis Rapier, TATRA 148 PVP 27, Sorbent

Ostatní jednotky: HZS Jílové, JSDH Masečín

Datum a čas: 15.11.2014, 13:55 – 16:45

Fotogalerie